9705 PIETRA GREY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9705 |
| Color | GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 1 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 172cm / 68inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 279kg |
| Block | 9705 |
| Color | GREY |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2484kg |
| Block | 9705 |
| Color | GREY |
| Bundle | 4 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 172cm / 68inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2500kg |